NEZAPOMENUTELNÁ SVATBA V RESTAURANTU PRAŽAN

Poskytujeme exkluzivní služby spojené s uspořádáním svatební oslavy v našem restaurantu. Samotné okolí a prostředí restaurace je předurčeno k uspořádání nejen svatební oslavy, ale rovněž samotného obřadu. Naše společnost má dlouholetou zkušenost v tomto oboru, což dokazuje nejenom počet uspořádaných svatebních oslav, ale také množství spokojených zákazníků, kteří se k nám vždy rádi vracejí.

 

Naše služby jsou poskytovány nejen v rozsahu gastronomických služeb, ale jsme schopni splnit jakýkoliv požadavek a uspořádat svatbu kompletně na klíč včetně svatebního koordinátora. Váš svatební den se u nás stane jedinečným zážitkem a krásnou vzpomínkou na den, kdy jste se v klidu a v pohodě podělili se svými blízkými o své štěstí.

 

 

ÚSPĚŠNÉ FIREMNÍ VEČÍRKY

Prostory restaurantu jsou přímo stvořeny také pro pořádání firemních večírků či slavnostních večeří určených jak pro zaměstnance tak pro stávající či potencionální klienty.

 

Vhodně situované a zejména rozdělené prostory restaurantu (dva balkonové salonky, prosklená zimní zahrada či venkovní prostory letní zahrady) umožní zajistit kompletní soukromí pro vaši společnost od běžného provozu. Kompletní rezervace všech prostor vám pak umožní volně situovat společnost dle vašeho programového uspořádání, čímž zajistíte úspěch celé akce a spokojenost všech zúčastněných.

 

V této oblasti máme rovněž bohaté zkušenosti, a proto jsme schopni poskytnout vám nejenom kvalitní a chutnou gastronomii, ale také řadu dalších doplňkových služeb. Náš kreativní tým vám uspořádá celou akci na klíč dle vámi zadaných kritérií a požadavků.

 

Odměnou vám bude spokojenost vašich zaměstnanců i vašich klientů.

 

 

SPOLEČENSKÉ AKCE NA KLÍČ

Pro vás a vaše hosty dále zajistíme:

  • promoční oslavy
  • rauty, bankety
  • tiskové konference
  • coffee breaky
  • módní přehlídky a společenské akce různého typu
  • večerní grilování, party pro přátele, koncerty, divadelní přestavení

 

Pro detailnější informace nás prosím kontaktuje.

joomla компоненты

/